Minimalistyczna lista zadań / TO DO LIST / FREE PRINTABLE

Nie spodziewałam się tak dużego zainteresowania ostatnim wpisem, z kategorii „do druku”. Lubię organizować swoje życie, a przedmioty temu sprzyjające staram się wykonywać samodzielnie. Do działania napędza mnie jedna prosta zasada – jeżeli możesz zrobić coś sama bądź z partnerem, zrób/cie to! Ha! Macie świadomość jak właśnie wyglądają nasze przygotowania do ślubu i wesela? Nie chcecie wiedzieć… ale kiedyś Wam wszystko pokażemy – krok po kroku.

Na co dzień używam minimalistycznego kalendarza, w którym notuję ważniejsze informacje. Pełną listę czynności, które najczęściej mam z tyłu głowy, rozpisuję w poniższym arkuszu. Nie ma nic przyjemniejszego niż odhaczone punkty na koniec dnia. Istotne jest, by wypisywać również te najdrobniejsze – pamiętajcie o tym!

Arkusz minimalistycznej listy zadań możecie wydrukować na jednej karcie A4 lub dwóch kartach A5, zaznaczając w ustawieniach drukowania – 2 strony na arkusz.

DO POBRANIA – LISTA ZADAŃ A4* // LISTA ZADAŃ A5*

DOWNLOAD – TO DO LIST A4* // TO DO LIST A5*

Zdecydowałeś/aś się pobrać mój projekt listy zadań? Daj znać mailowo, w komentarzu lub przy pomocy innej platformy społecznościowej. Umieściłeś/aś zdjęcie na Instagramie? Nie zapomnij o hashtagu #flomelli i oznaczeniu mnie na zdjęciu @swakowska.

* do użytku domowego